Hey Taxes biuro rachunkowe


FACEBOOK


TWITTER


INFORMACJE:


WWW: https://heytaxes.pl/

Telefon: 791 399 444​

Miejscowość: Poznań

Adres: Baraniaka 88E

Kod pocztowy: 61-131

Źródła: https://heytaxes.pl/


Dodano: 2019-05-19


https://heytaxes.pl/ • Biuro rachunkowe Koszalin


Kontrola wyników finansowych firmy to jedno z najważniejszych zadań przedsiębiorcy. Działalność musi być prowadzona świadomie, w przeciwnym razie może upaść i przynieść straty. Jak poradzić sobie z tym tematem? Biuro Księgowe Hey Taxes doradza wybór dobrych usług rachunkowych. Są one rozwiązaniem na wiele problemów. Zarówno dla osób dopiero rozpoczynających działalność, jak i dla tych, którzy istnieją na rynku już od wielu lat.

Profesjonalne biuro rachunkowe w Koszalinie może pomóc w:

  • kontrolowaniu finansów i dostarczaniu narzędzi optymalnych do analiz danego typu działalności,
  • podejmowaniu decyzji na temat kredytów i sposobów finansowania (wraz z oceną ich opłacalności i obciążenia na kolejne lata),
  • rozumieniu przepisów podatkowych i zapewnianiu legalności prowadzonych działań (specjaliści nawet najtrudniejsze przepisy wyjaśnią przejrzystym językiem).

Biuro będzie także podejmować standardowe działania, takie jak sporządzanie i składanie deklaracji podatkowych, kontakt z Urzędem Skarbowym oraz ZUSem. Księgowi zajmą się kadrami i płacami: prowadzeniem akt osobowych, sporządzeniem ewidencji płacowej, tworzeniem umów o pracę, rejestracją pracowników. Zakres podejmowanych działań jest bardzo szeroki.

Z perspektywy klienta ważna jest możliwość nawiązania łatwego kontaktu z księgowym. Dzięki nowoczesnym technologiom jak najbardziej jest to możliwe. Wystarczy skorzystać ze zdalnego dostępu do systemu i w kilka chwil znaleźć wszystkie potrzebne informacje. Wielu przedsiębiorców ma ręce pełne pracy, a pamiętanie o ważnych z punktu widzenia finansów terminach bywa kłopotliwe. Właśnie dlatego księgowi przejmują inicjatywę i dostarczają regularne raporty oraz informację o wysokości podatków w określonym terminie.

Co ważne, oferta dostosowuje się do potrzeb danej firmy. W miarę jej rozwoju będzie się poszerzać. Na początku można skorzystać z drobnego doradztwa i działań standardowych. Później z asysty prawnej przy prowadzeniu spółki kapitałowej, controllingu i rozbudowanych pakietów. Wszystkie usługi będą opłacalne i dostępne w dobrej cenie.WYSTAW OPINIE:
Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Autor: Bianka Lis