Kancelaria Adwokacja Izabela Duracz-Załęcka


FACEBOOK


TWITTER


INFORMACJE:


WWW: http://www.duracz-zalecka.pl

Telefon: 781 939 654

Miejscowość: Toruń

Adres: Szewska 2

Kod pocztowy: 87-100

Źródła: http://www.duracz-zalecka.pl


Dodano: 2019-01-16


http://www.duracz-zalecka.pl | Adwokat toruń


Izabela Duracz-Załęcka to adwokat działająca w Toruniu, która specjalizuje się w wielu dziedzinach prawa, o czym przeczytać można na stronie duracz-zalecka.pl. Obsługuje ona nie tylko klientów indywidualnych, ale także podmioty gospodarcze. Kancelaria prowadzi między innymi sprawy z zakresu prawa rodzinnego. Prawnik z powodzeniem podejmuje się spraw dotyczących stosunków rodzinnych o charakterze majątkowym lub niemajątkowym, a także spraw rozwodowych, o alimenty czy separację. Co więcej, wachlarz usług uwzględnia problematykę prawa cywilnego i spadkowego. Mecenas Duracz-Załęcka udziela porad w przypadku wątpliwości dotyczących dziedziczenia testamentowego czy ustawowego, działu spadku, nabycia spadku. Z porady adwokata warto skorzystać, gdy doszło do naruszenia dóbr osobistych czy pojawił się spór w związku z umową leasingu, najmu czy kredytu.

Prawo karne – specjalizacja kancelarii

Ważny obszar aktywności kancelarii to prawo karne. Klienci mogą skorzystać z profesjonalnej obrony na etapie postępowania przygotowawczego, a także postępowania sądowego. Fachowy pełnomocnik może okazać się pomocny także dla pokrzywdzonego, oskarżyciela posiłkowego czy oskarżyciela prywatnego. Prawo wykroczeń to kolejna ze specjalności adwokat Duracz-Załęckiej. Mecenas oferuje kompleksową pomoc prawną obwinionym, poczynając od czynności wyjaśniających, kończąc na postępowaniu przed sądem.

Mecenas Duracz-Załęcka należy do Okręgowej Rady Adwokackiej w Toruniu. Jest absolwentką prawa na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika. Po studiach rozpoczęła aplikację adwokacką przy Pomorskiej Izbie Adwokackiej w Gdańsku, zdobywając doświadczenie zawodowe w cenionych i uznanych kancelariach prawnych.

Znaczenie etyki zawodowej

W praktyce adwokackiej etyka odgrywa ogromną rolę i to ona stanowi fundament działalności kancelarii. Bardzo ważne jest stosowanie się do norm prawnych i postanowień, o których stanowi kodeks etyki. Należy wystrzegać się konfliktu interesów, sumiennie dochowywać tajemnicy zawodowej, wykazywać się uczciwością i starannością.WYSTAW OPINIE:
Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Autor: Ada Mazurek
PODOBNE WPISY