Mediglobal Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa


FACEBOOK


TWITTER


INFORMACJE:


WWW: https://medi.global/

Telefon: +48 12 400 44 44

Miejscowość: Kraków

Adres: Pod Stokiem 39

Kod pocztowy: 30-236

Źródła: https://medi.global/tlumaczenia-dla-badan-klinicznych/


Dodano: 2019-06-25


https://medi.global/ - Badania kliniczne tłumacz


Potwierdzenie bezpieczeństwa i skuteczności metod leczenia czy leków wymaga przeprowadzenia badań klinicznych. Jest to dziedzina, która w Polsce dynamicznie się rozwija. Firma Medi Global oferuje kompleksowe przekłady wysokiej jakości dla wszystkich podmiotów związanych z procesem badań - CRO, placówek medycznych, centrów badawczych i sponsorów. Długa procedura wejścia produktu na rynek sprawia, że ilość dokumentów może być zatrważająca. Spółka oferuje pomoc w tłumaczeniach zarówno treści niezbędnych przed rozpoczęciem badań (np. formularzy świadomej zgody, procedur włączenia i wyłączenia pacjentów, broszur badawcza),  konkretnej ich fazy, jak i dokumentacji powstającej tuż po ich zakończeniu-protokołów, formularzy, ulotek informacyjnych czy korespondencji urzędowej. 

W trakcie tłumaczenia dokumentów dotyczących badania klinicznego tłumacz wykazuje się nie tylko znajomością języka obcego, ale i  wąską wiedzą specjalistyczną. Cechuje go dokładność i skrupulatność, aby przekład jak najbardziej przypominał tekst oryginalny. Pracując nad przekładami badań klinicznych tłumacz zaznajomiony jest również z przepisami prawnymi, treścią dyrektyw i ustaw medycznych. Jak widać jego doświadczenie i wiedza nie ogranicza się jedynie do zagadnień stricte medycznych. Tłumaczenia wykonywane są w wielu językach, w tym tych najpopularniejszych jak język angielski, włoski, hiszpański, niemiecki, rosyjski czy francuski.

Klient może być pewien, że otrzyma zamówiony tekst w określonym przez niego terminie. Ma możliwość wyboru samego tłumaczenia lub całego pakietu zawierającego dodatkowe prace jak weryfikacja, edycja i backtranslation. Każde przyjęte zlecenie zostaje wycenione w sposób indywidualny. W trakcie oceny uwzględnia się nie tylko długość tekstu, ale i stopień jego złożoności oraz tematykę. W zakładce Kontakt znajduje się odpowiedni formularz służący do wstępnej wyceny zlecenia. Firma oferuje również przekłady dokumentacji wyrobów weterynaryjnych, a także z zakresu life science, biologii czy biotechnologii. WYSTAW OPINIE:
Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Autor: Ada Mazurek
PODOBNE WPISYLockedup.pl


Miasto: Kraków

WWW: http://www.lockedup.pl/